Největší výzvou v životě,je objevit kdo jsi...

Anime outfity

Publikováno 07.08.2015 v 10:27 v kategorii Anime, přečteno: 218x

Rozklikni si článek Tak jsem se rozhodla ze sebe udělat módní policii ( a tak trochu magora ) XD Budu posuzovat styl anime oblečení :D Přeju vám skvěle pobavení !
1. Tak  tento první outfit se mi zdá úplňě  normální  na nošení do města  nebo jen tak ven  ( zatím žádná  kritika )   .
2.Druhý  outfit   bych si vzala  na  rande  nebo někam na párty .
3. Nevím proč  ale  ta  bunda je boží!!!  A to si nedělám  srandu tenhle outfit  bych si vzala do  ponurého počasí když prší a nasadila bych výraz  nechte mě všichni na pokoji  nebo  výraz masového vraha XD
4 . Tenhle outfit bych si  vzala jednoduše ven  ale  to triko se mi  moc nelíbí  XD . Ale  nejvíc na tom jsou boží  ti rukavičky na rukách ( ano vím co to je ale já tomu jednoduše říkám rukavičky XD)                 
      Celková známka :     


Anime Date a live   - Kurumi outfits 
1.  No  řekli  byste  někdo do Kurumi  že  dokáže  být  tak trochu  nebezpečná ???  Ne ???   Tak to se radši mějte na  pozoru.
První  outfit  Kurumi   je školní uniforma    ta se mi strašně  líbí  i já  bych to klidně nosila( v česku by mě za to zavřeli do  blázince XD )takže za mě palec narohu .
2.Druhý outfit  jsou její šaty  ty  jsou no  prostě já nemám slov už jsem na jednou internetovém obchůdku si tyto šaty vyhlídla ( ano jsou k prodání) takže  ikdyž  by mě zase za tohle zavřeli  někam mě by to nevadilo :D Hlavně  že ty šaty mám na sobě ! xD
3. Třetí outfit  jsou černé volánkové šaty  - takže tohle bych si asi  nevzala  ven na veřejnost  ale třeba na takové ty smutné údálosti jo :D  XD 
Celková známka-D8Fv7b3.png6b48f4280d200f4a11af0d3232c965f5.jpg6bc62c08a28e339122e6ad3842d2dd03.jpg

1.Tento outfit mám u sebe v šatníku -  podobnou  zelenou  až tyrkysovou halenku neboli krátké šaty jsem koupila v New yorku ,  a k tomu jsem sehnala tyto  úžasné červenoi černé  legíny  baret mám :D (jak jinak že ?)  a koženou bundu mám taky  takže hurá   do ulic !!!   Outfit je prostě skvělí a  hodí se především na  Září a podzim když je ještě trochu teplo ...
Celková  známka- ec6e900948de7d3db8bb0949cad12a32.jpg
Proč se v anime musí  oblékat tak skvěle -_- pak nemám co kritizovat :D ze mě bude špatná módní policie :( Nebo moc hodná)

 Tak tohle  brýley.jpg , světřík taky růžový  šortky mám a bledě modré  tílko taky  a boty mám bílý (na to kašlu :D)  a  tyto šedivo- černý legíny mám taky takže to se taky najde v mém šatníku ( já mám ve skříni věcí až  mě to štve !)  Boužel jsem moc hodná že jo  a  tak tomuhle  musím jen  vytknout to  že se mi zdá že má na tom obrázku sukni a ne šortky !!!  Celková známka -
dd477cd659067ecf9f7790a94d575230.jpg Klasická kombinace černá halenka bílá sukně -  tohle byste taky u mě  našli ve skříni ale  tento outfit že  mi strašně líbí :3  Nemám nic vytknout  Celková známka -
y.jpg rovnou  dávám známku já se snad začnu oblíkat  podle anime * vždyť se vlastně oblíkám! * jedno vám jsem dám fotky outfitů! :)  Celková známka -  takže tento rok   bude nová  móda  oblékat se podle anime ( ta móda už je :D )
outfit_medium_da4c6a57-378d-4abc-b16b-b7 Poslední  outfit  tohodle článku je tak roztomilý  ( Kal zkus  si tohle  obléknout  :D  Nebo něco na způsob jdi po ulici lidi se budou  rozplývat   jé to je roztomilá holčička   ale pak vytáhni ty nůžky schválně jak se budou tvářit XD )Takže k tomuhle doporčuju nůžky! :D  Celková známka -je to bez nůžek!  

Ach tak to vypadá že ze mě módní policie a kritik nebude :( Ale to nevadí !!! Aspoň mám inspiraci jak se oblékat XD
Líbil se vám článek dejte vědět komentem !                                     Vaše Claudia 

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • ... 08.08.2015 v 13:19 Hmmmm nelíbí se mi to XDDDDD Sice to působí roztomile ale ne XDDDD Nic moc pro mě XDDD Nejlepší hadry má stejně Kurumi :333 XDD A všechno bych si na sebe klidně i vzala XDD Ale asi né teď v těch hycákách XDDD Jinak asi bych už si nic jiného nevzala XDDDD Asi tak by se mi líbilo to obleční Mirai :)))) (Mirai je ta s těmi růžovými vlasy a červenými brýlemi :)) ).


 • Kathy 08.08.2015 v 14:36 To se mi líbí nejvíc jo a vím kdo je Mirai :D


 • ... 08.08.2015 v 20:33 :))))


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?