Největší výzvou v životě,je objevit kdo jsi...

II.

Publikováno 23.11.2015 v 19:09 v kategorii Pomsta bude sladká, přečteno: 113x

Tak jak jsem slíbila další část je na světě! :)) Přeju vám příjemné počtení, a pusťte si k tomu písničku na začátku článku ;)

II. Únik

NIKDY BYCH NEVĚŘILA ŽE UNIKNU Z TOHODLE PEKELNÉHO MÍSTA ZROVNA TÍMTO ZPŮSOBEM...


Skrytými podzemními dvířky...


Celé mi to příjde jako naplánované, ale to jsem raději pustila z hlavy.


Byla jsem si vědoma toho že mě čeká ještě kus cesty těmito zatuchlými podzemními chodbami než se dopracuju k východu (Aleluja!).Především když se tu skrývají (jak jsem byla informována) nebezpeční pacienti (monstra) na kterých prováděl "Pan bílá smrt" ty svoje nelidské pokusy.


Vlastně ti pacienti měli jen jeden úmysl zabít vše co je "normální a živé"(teda doufám že mě si všímat nebudou...). Teda né že bych já byla normální, jsem taky cvok ale né úplnej cvok v tom je rozdíl.

...

Očekávala jsem že tu bude tma, ale bylo tu spíše šero takže si moje oči hned zvykly. Stejně bych byla ráda kdybych našla nějakou funkční baterku která by svítila (což je až moc nepravděpodobné... najdu leda tak rozbitou nepoužitelnou mrchu).


Než jsem si uvědomila že stojím stále na tom samém místě, a ještě v nějakém nechutném sajrajtu, raději jsem vykročila vpřed. Předemnou zase byla ta volba která mě dostala do maléru...Kterou cestou se mám vydat?


Která vede na sever? Pravá nebo levá? Kéž bych měla kompas,takhle se tu nedá zorientovat! Je to skoro jako nekonečný labyrint smrti! Povzdechla jsem si a ozvala se ozvěna mého hlasu ,bylo to tak "děsivé" jak obyčejné zdi a akustika v podzemí dokázala změnit můj hlas na protáhlejší ozvěnu která spíše vyzněla jako šepot a z toho mi naskočila husí kůže.


Měla bych se dát na sever,protože jsem jednou "tajně" odposlouchávala gorily jak mluví o tom že v severní části tohodle ústavu se nachází podzemní východ,mohli lhát ale risk je zisk...(také tam nemusím vůbec dojít,pravděpodobně mě tu někdo totiž zabije...).

...

Míjela jsem starou zrezivělou opotřebovanou trubku která varovně zasyčela a vpustila mi do obličeje páru. "Trubko nestraš" napomenula jsem trubku jen tak abych se uklidnila,a pokračovala jsem dál k cestě kterou jsem si vybrala.


Vybrala jsem si pravou a naivně doufala že nebude slepá...Protože kdyby mě někdo naháněl byla bych v pasti.


Uslyšela jsem jakýsi hukot a na zdi se rozsvítilo zelené světýlko směr dolů...Právě jsem! Kde jsem já!


"Valerie...Valerie..." zase jsem uslyšela ten úchylný hlas ze kterého budu mít dřív nebo později noční můry.


No do háje! Oni tu mají výtah?! Jasně proč ne že?


Zpanikařila jsem a rozhlížela se po poslední šanci na záchranu,nechtěla jsem se vrátit tam nahoru jen přes mou mrtvolu.


Usnesla jsem se na poslední chvíli že to vezmu levou chodbou,ale to už výtah i s rachotem dojel dolů a já využila zase staré dobré "krabice". "Takhle mi utéct" vystoupil Pan bílá smrt z výtahu a ,aby to bylo dramatičtější přidali k tomu ještě mlhu ( nebo to byl jen opar prachu který se vznesl do vzduchu...)


Ani jsem raději nedutala a čekala co bude dál, schovávala jsem se za krabicemi poblíž levé cesty takže jsem mohla kdykoliv utéct , ale stejně by mě dostihl...


"Mě neutečeš dítě...zase ty krabice...hloupá tak hloupá a snadná oběť" pečlivě volil slova která ve mě vyvolala ještě větší paniku.


Co to sakra mele?Problesklo mi hlavou. Ty jeho řeči a hra na kočku a na myš mě už nebavily!


Už,už jsem se chtěla vzdát,protože jsem se už smířila s tím že ví kde jsem....

Stařík se nebezpečně přibližoval, ale ... Něčí ruce (nebo co to bylo) se mi ovinuly kolem těla jako had, a ten komu patřily mě zatáhl do levé chodby kde byla tma jak v pytli...


"Vypadni! Zde nemáš co dělat!" zařval někdo ale spíše to znělo jako zavrčení, ale já to vše vnímala jen na půl a ležela jsem se zřejmým otřeskem mozku na studené zemi ( jak se mnou dotyčný "nedopatřením" třískl ).


Kupodivu po chvilce byl klid a stařík se dal asi na ústup... Snažila jsem se v té tmě něco zahlédnou nebo spíše někoho ale marně. Vnímala jsem jak se mnou někdo třese a křičí na mě ať se proberu...Otevřela jsem s námahou oči a... uviděla jsem...


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Hooj! :D

Takže jak se vám část líbila mi prosím napište do komentů (budu ráda).

Zkuste k tomu určitě připsat svou myšlenku koho to tak mohla vidět :D :)

Dále bych vám chtěla poděkovat že si mé příběhy čtete moc si toho cením! Proto ještě jednou děkuju! :33.


Komentáře

Celkem 12 komentářů

 • Jitř 23.11.2015 v 20:16 SKVĚLÝ!! Jako vždy!! :) Fakt super příběh!! :)
  A dokonce i s hudbou! Luxus! :D

  No..někdo z těch "cvoků", nebo naopak nějdo úplně "neznámej" a zároveň důležitej? Nebo někdo z toho "ústavu"? Nechám se překvapit :D


 • Booklet 23.11.2015 v 20:38 Teda jen žasnu :O To je dokonalý!Tu písničku jsem znala už dřív a je super :3....Dala jsi mi myšlenku na večer :D Jak pak to asi bude pokračovat...Doufám že se to dozvím co nejdřív!

  No kdo by to tak mohl být? Že by..jo určitě Kalanche! :DD (Neptej se mě proč, jsem si 100% jistá že je to Kalanche) XDD


 • Kathy 23.11.2015 v 20:52 xDDD heh Kalanche to není ale podobný charakter se v příběhu objeví a moooc děkuju :33 tohleto jsem jen tak předepsala a šoupla to jsem ale nečekala jsem že narychlo psaná část bude mít ohlas xDD Pro Jitř: trochu si na to kápla :D :)
  v příštích dnech očekávejte třetí část zatím se nechte překvapit :D


 • Booklet 23.11.2015 v 20:58 To nevydržím X'DD


 • Kathy 23.11.2015 v 20:59 budu se snažit to přidat co nejdříve :)


 • Kathy 23.11.2015 v 20:59 i s hudbou nebo obrázkem :D


 • Booklet 23.11.2015 v 21:19 Jéééé ♥


 • Jitř 23.11.2015 v 21:32 No jo, ale jaá tu napsala trři hodneě rozsáhlý možnosti.. :D

  Taky už se mooc těšíím!!


 • Kathy 24.11.2015 v 18:09 :D


 • ... 25.11.2015 v 09:32 To je božííí a taky napínavý :D :333 Jinak jé super já tam budu taky XDDD A jinak netuším kdo by to mohl být ale možná nějaký fešný chlapec tam odsuď XDDD


 • ... 25.11.2015 v 09:35 Už se těším na další část :) :D


 • Kathy 25.11.2015 v 17:43 :))


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?