Největší výzvou v životě,je objevit kdo jsi...

Prolog

Publikováno 18.11.2015 v 18:42 v kategorii Pomsta bude sladká, přečteno: 91x

Hoojte! Takže tohle byl sice jen prolog jak se cítí a co můžete čekat v první kapitole (nechci spoilerovat, tak si to zkuste dát s prologu dohromady) Jak jsem vlastně přišla na tento nápad napsat tento příběh? Upřímně mi před pár dny takzvaně prolétl hlavou námět :D A já jsem se toho prostě musela chytnout! Za pár dní tu určitě čekejte na první kapitolku doufám že se vám bude líbit Arianna je trochu tvrdohlavá a k smrti nenávidí nudu.
687474703a2f2f32342e6d656469612e74756d62

Prolog


Jmenuji se Arianna a už od svého narození trčím v téhle podzemní díře, kam zavřeli mě a všechny moje jmenovkyně. 

Trochu na hlavu že? Vůbec ne... všechny jsme nebezpečné tedy aspoň ti co nás tu drží si to myslí... a to všechno jenom kvůli nějaké bláznivé ženské která prý předpověděla budoucnost tohoto světa. Ha! To je absurdní... Všechny můžeme ukončit tuhle nesmyslnou válku a rabování? Všechny ne...nikdo není výjmečný jsou tu se mnou zavřené nevinné dívky od 10 až do 20 let a to jen proto že mají stejné jméno jako dívka z proroctví a že ovládají nějaký element buď oheň,vodu zemi nebo vzduch... Já ovládám jen trošku vzduch. Nijak zvlášť se to u mě nerozvinulo. Jediné co je na mě zajímavé a výjmečné jsou moje oči. Proč? Protože mění barvu přirozeně je mám zelené...ale někdy se tak trochu změní do hnědé nebo modré.

Nenávidím to tady...den co den se modlím i když nevěřím na Krista a lomcuji mřížemi,po čemž si vysloužím pěknou dávku uspávácí látky v šipce od ostrahy.Všechny nás tu využívají k vědeckým experimentům...


Jednu holku připravili o zrak... 


Doufám že mě se to vyhne ty jejich zrůdné pokusy...


Vskutku se mi to jejich počínání hnusí...


Vůbec nevím kde jsem se narodila a kdo jsou moje rodiče... Přála bych si mít rodinu a přátele ( s těma holkama v celách na proti se fakt nedá rozumně mluvit!) Nevím jaké to je tam venku... všichni říkají že vše je pusté zničené od války která teprve začala. Domy se bortí... Vše spěje ke kompletní zkáze....Ale já tomu nevěřím... Nevěřím tomu co se povídá... Chci se odtud urychleně dostat!


Ale teď přišel den kdy se vše změní citím to v kostech. Cítím že budu volná na vždycky volná...Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Booklet 18.11.2015 v 19:23 To zní skvělě :3


 • Kathy 18.11.2015 v 19:28 děkuju :)


 • Booklet 18.11.2015 v 19:31 nz :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?